Skip to content

Jakie efekty dają rozjasniacze do włosów.

W obecnym czasie bardzo wiele osób samodzielnie próbuje eksperymentować z włosami, żeby mieć na głowie ciekawy efekt. Zanim się jednak za to zabierzemy, należy pamiętać, żeby uważać, by nie uszkodzić włosów nadmiarem troski czy kombinowania. W zakładach fryzjerskich bardzo często ostatnio wykonywane są fryzury, które mają ciemniejszą górę oraz jaśniejsze końcówki.

Czym rozjaśnić włosy

To bardzo precyzyjna praca, dlatego typowe sombre, czyli stopniowo jaśniejsze końcówki są bardzo trudne samodzielnie do zrobienia. Z tego powodu, jeśli ktoś chce właśnie taką fryzurę, warto jednak zwrócić się o usługę do zakładu fryzjerskiego. Można jednak samodzielnie wykonać jaśniejsze końcówki, które co prawda nie będą tak stopniowo rozjaśniane, tylko po prostu jaśniejsze. Do tego zwykle nie trzeba mocnej farby, ponieważ rozjaśniacze do włosów doskonale spełnią swoją rolę.

Bezpieczne rozjaśnianie włosów

Najtrudniej jest bawić się włosami i koloryzacją, gdy nie ma się żadnej wprawy. W miarę jak się robi coś na swoich włosach,. Nałożenie farby nie jest już problemem. To sam dotyczy, gdy spodobają się nam rozjaśniacze do włosów, które co prawda nie pofarbują ich tak jak typowa farba, jednak w bardzo podobny sposób rozjaśnią końcówki. W konsekwencji o wiele bardziej podobnie będzie wyglądało samodzielne użycie rozjaśniacza, niż po prostu farby.

Przykładowe rozjaśniacze do włosów znajdziesz na: https://trena.pl/189-rozjasniacze-do-wlosow

Ślady

Brak Śladów

Komentarze

Wyświetl komentarze jako Płasko | Wątki

Brak komentarzy

Autor nie zezwolił na komentowanie tego wpisu

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową

Proszę, wpisz widoczny na obrazku kod do odpowiedniego pola. Twój komentarz zostanie dodany tylko gdy wpisany kod będzie się zgadzał z tym widocznym na obrazku. Proszę, upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę cookies (ciasteczek) lub Twój komentarz nie przejdzie poprawnie weryfikacji.
CAPTCHA

Form options