Skip to content

Paryż co warto zobaczyć

Paryż jest miejscem, w którym warto zobaczyć wiele interesujących zabytków. Nawet, krótka, kilkudniowa wyprawa do Paryża, może obfitować w zwiedzanie godnych uwagi miejsc. Jeśli już odwiedzimy Paryż co warto zobaczyć w tym urokliwym mieście? Dla jednych jest to miejsce romantyczne, z drugiej strony dla innych jest kolebka brudu.


Niewątpliwie jest to ciekawe miasto, które zapewnia dużą ilość atrakcji turystycznych. Warto zatem zapoznać się z przewodnikami, Żeby dobrze przygotować się do zwiedzania. Odwiedzając Paryż co warto zobaczyć, to przede wszystkim wieża Eiffla. Trzeba jednak pamiętać, że kolejki do zwiedzania tego zabytku są bardzo długie, dlatego warto liczyć się z czasem. Innym miejscem godnymi uwagi jest Kanał Świętego Martina oraz dzielnica La Defense.

Przed zwiedzaniem tych miejsc warto skorzystać z kilku wskazówek. Wychodząc z lotniska warto kupić bilet tam i z powrotem na dojazd do centrum miasta. Dzięki temu można uniknąć stania w kolejce, gdzie podczas powrotu takie kolejki są długie i stresujące. Zakupiony bilety nie mają daty ważności jeden taki bilet upoważnia na dojazd tam i z powrotem. Jeżeli wracamy z Paryża na lotnisko warto pamiętać aby stawiać się na dworcu autobusowym znacznie wcześniej.

Ślady

Brak Śladów

Komentarze

Wyświetl komentarze jako Płasko | Wątki

Brak komentarzy

Autor nie zezwolił na komentowanie tego wpisu

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową

Proszę, wpisz widoczny na obrazku kod do odpowiedniego pola. Twój komentarz zostanie dodany tylko gdy wpisany kod będzie się zgadzał z tym widocznym na obrazku. Proszę, upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę cookies (ciasteczek) lub Twój komentarz nie przejdzie poprawnie weryfikacji.
CAPTCHA

Form options

Komentarze poddawane są moderacji przed opublikowaniem ich na stronie.