Skip to content

Ceramiczna ochrona lakieru twojego auta

Auto naszą wizytówką


We współczesnym świecie dużą część życia spędzamy w samochodach. Nic więc dziwnego, że dbamy o jego czystość, używamy środków zapachowych, ale także zabiegamy o jego zewnętrzny estetyczny wygląd.

Jak jednak zadbać o karoserie samochodu, aby ta była pozbawiona zarysowań, czy otarć i dobrze się prezentowała? Mamy na to nowoczesny i niezawodny sposób - ceramiczną ochronę lakieru Twojego auta.

Powłoka ceramiczna?


Dla wielu osób pojęcie powłoki ceramicznej może być nieznane, ponieważ jest stosunkowo nowym wynalazkiem w naszej przestrzeni. Czym ona jest i jak działa? W przeciwieństwie do dobrze znanego wosku powłoka ceramiczna po nałożeniu przechodzi proces utwardzenia i staje się swoistą zbroją lakieru.

Nie tylko chroni go przed opadami deszczu, śniegiem, wysoką i niską temperaturą, ale także zapewnia skuteczną ochronę przez szkodliwym działaniem odczynników pH. Dodatkowo ceramiczna ochrona lakieru pozwala zabezpieczyć nasza karoserię przed mikro zarysowaniami.

Ochrona to nie wszystko


Przede wszystkim oddając nam swój samochód nie musisz się martwić o jego stan. Używamy tylko specjalistycznego sprzętu, a wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy zapewniają najwyższą możliwą jakość usługi.

Ceramiczna ochrona lakieru to jednak nie tylko bezpieczeństwo. Dodatkowym atutem, dla którego wiele osób wybiera ten sposób zabezpieczenia swojego samochodu jest jego późniejszy wygląd. Wytworzenie powłoki ceramicznej sprawia, że karoseria nabiera gładkiego charakteru i jednocześnie zyskuje szklistego blasku.

Jest to idealne rozwiązanie jeśli zależy Ci także na wizualnym wyglądzie auta. Musisz także wiedzieć, że wykorzystanie powłoki ceramicznej nie wymaga od Ciebie jakichkolwiek późniejszych, specjalistycznych czynności. Tak samo jak w przypadku wosku mycie i pielęgnacja Twojej karoserii nie ulega zmianie. Nadal możesz używać myjni automatycznej, czy ręcznej.

Zleć pracę specjalistą


Zakładanie powłoki ceramicznej to nadal rozwijająca się branża, dlatego łatwo o słabej jakości specjalistów. Wybierając naszą firmę masz pewność, że wszystkie prace wykonany z należytą starannością i dbałością o Twoją własność. Nam możesz zaufać.

Ślady

Brak Śladów

Komentarze

Wyświetl komentarze jako Płasko | Wątki

Brak komentarzy

Autor nie zezwolił na komentowanie tego wpisu

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową

Proszę, wpisz widoczny na obrazku kod do odpowiedniego pola. Twój komentarz zostanie dodany tylko gdy wpisany kod będzie się zgadzał z tym widocznym na obrazku. Proszę, upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę cookies (ciasteczek) lub Twój komentarz nie przejdzie poprawnie weryfikacji.
CAPTCHA

Form options