Skip to content

Kable i złącza audio podstawą dobrego brzmienia

Istotne w sprzęcie muzycznym jest także właściwe okablowanie oraz stosowanie pasujących łączy i wtyczek. Dlatego warto stawiać na profesjonalne przewody i złącza dźwiękowe, które można znaleźć choćby w ofercie tego sklepu internetowego. Jest tutaj specjalistyczny sprzęt, który służy do przesyłania dźwięku między urządzeniami.

Gdy trzeba wybrać kable i złącza muzyczne


Przedstawione tutaj kable audio można używać w urządzeniach przenośnych, instrumentach muzycznych, a także w słuchawkach. Są one skonstruowane w taki sposób, by zadbać o zadowolone nawet najbardziej wymagających klientów.

Są przeważnie wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu stają się wytrzymałe i mogą nam służyć przez wiele lat. Posiadają także elastyczne oraz mocne osłony. Łatwo się z nich korzysta na co dzień. Poza tym dzięki nim mamy zapewniony optymalny przesył dźwięku. Nadają się zatem do korzystania w domu, studio oraz na żywo.
 

Kable instrumentalne


Dla każdego muzyka instrument muzyczny jest bardzo ważny. Jednak czasami on sam nie wystarczy, by móc na nim zagrać. Choćby taka gitara elektryczna potrzebuje odpowiedniego kabla z wtyczką typu jack-jack. Dzięki temu można podłączyć ją do głośnika lub słuchawek. W ofercie sklepu znajdą się kable różnej długości, od 2 do nawet 6 metrów.

W przypadku końcówek można liczyć na złączki proste oraz kątowe. A jeśli chodzi o kable to zostały stworzone z niecodziennym wyglądem, co może być szczególnie ważne dla muzyków, którzy występują na scenie i dbają o takie detale. Dzięki nim mogą o wiele lepiej prezentować się przed publicznością.

Same przewody są chronione solidną gumą, a niektóre także powłoką materiałową. Dzięki temu są odporne na uszkodzenia mechaniczne.
 

Adaptery do mikrofonów


Ich przeznaczeniem jest podłączenie miniaturowego mikrofonu do systemu bezprzewodowego, który przeważnie jest wykorzystywany w danym studio nagraniowych. Są stworzone z wysokiej klasy komponentów, dzięki czemu zapewniają o wiele lepszą jakość, wytrzymałość oraz przydają się bardziej muzykom.

Kable i złącza dźwiękowe znajdziesz w sklepie: https://music-shop.pl/pol_m_Kable-i-zlacza-331.html

Ślady

Brak Śladów

Komentarze

Wyświetl komentarze jako Płasko | Wątki

Brak komentarzy

Autor nie zezwolił na komentowanie tego wpisu

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową

Proszę, wpisz widoczny na obrazku kod do odpowiedniego pola. Twój komentarz zostanie dodany tylko gdy wpisany kod będzie się zgadzał z tym widocznym na obrazku. Proszę, upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę cookies (ciasteczek) lub Twój komentarz nie przejdzie poprawnie weryfikacji.
CAPTCHA

Form options