Skip to content

Ramki i rączki do toreb od polskiego producenta

Każdy z nas chyba kojarzy papierowe torby wypełnione po brzegi zakupami z amerykańskich filmów, a bohaterowie nosili je najczęściej przed sobą trzymając za ich spód. Kto zastanawiał się dlaczego w tych torbach nie ma uchwytów? Przecież to tak wiele by ułatwiło. W Polsce na szczęście praktycznie w każdej reklamówce są rączki, nie mówiąc już o torbach czy walizkach stworzonych typowo do transportu różnego rodzaju przedmiotów.

Ramki, rączki do toreb i walizek - rodzaje


W zależności od wielkości i kształtu torby czy walizki oraz obciążenia jakie mają one wytrzymać dobiera się różnego rodzaju uchwyty.


W małej torbie na notebook uchwyt również będzie niewielki i delikatny aby komponował się wizualnie z torbą. Mała, miękka rączka znajdująca się w naszej ofercie znajdzie również zastosowanie w plecakach średniej wielkości i torbach idealnych do codziennego użytkowania w pracy czy w szkole, a także w czasie weekendowych wycieczek za miasto.


Duża rączka dobrze sprawdzi się w większych plecakach turystycznych przeznaczonych na kilkudniowe wędrówki oraz różnego rodzaju większych torbach podróżnych. Oczywiście nasze produkty nie są przeznaczone tylko dla podróżników. Duża rączka znajdzie również zastosowanie w futerałach na instrumenty i sprzęt muzyczny. 


Rączka walizkowa znajdzie zastosowanie we wszelkiego rodzaju walizkach podróżnych, a także wszystkich specjalistycznych kufrach przeznaczonych dla muzyków, sportowców, a nawet cyrkowców.


W naszej ofercie mamy również ramki do pasków służące do transportu toreb na ramieniu. Ramki zapewniają regulację długości pasków oraz zapobiegają wpijaniu się pasków w ciało co często powoduje otarcia i rany. Szczegóły znajdziesz na: https://agry.pl/index.php/nasza-produkcja/ramy-raczki


Dlaczego warto wybierać rączki i ramki do walizek, plecaków od polskiego producenta?


Wszystkie nasze produkty są tak zaprojektowane aby były one wytrzymałe, spełniały swoje funkcje oraz żeby spełniały wszystkie wymogi estetyczne stawiane przed torbami, plecakami i walizkami. Ponadto użytkując torby i walizki wyposażone w nasze rączki nie ma możliwości nabawienia się otarć czy odcisków na dłoniach dzięki ich ergonomicznemu kształtowi. Wszystkie produkty wyposażone w nasze akcesoria będą służyć ich użytkownikom przez długie lata zapewniając komfort.

Ślady

Brak Śladów

Komentarze

Wyświetl komentarze jako Płasko | Wątki

Brak komentarzy

Autor nie zezwolił na komentowanie tego wpisu

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową

Proszę, wpisz widoczny na obrazku kod do odpowiedniego pola. Twój komentarz zostanie dodany tylko gdy wpisany kod będzie się zgadzał z tym widocznym na obrazku. Proszę, upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę cookies (ciasteczek) lub Twój komentarz nie przejdzie poprawnie weryfikacji.
CAPTCHA

Form options