Skip to content

Opis projektu Dom przy Przyjemnej 12 Bis

Aby wcielić swoje marzenia w życie i oblec je w fizyczną formę, musimy mieć wizję. Wizję spójną, logiczną i przemyślaną. A jeśli myślimy o własnym domu, często sama wizja nie wystarcza. Potrzebujemy projektu domu, projektu przystającego do naszych marzeń. Poznaj projekt domu jednorodzinnego „Dom przy Przyjemnej 12 Bis (CD32).

Jak projekt przy Przyjemnej 12 Bis staje się domem


Prezentowany projekt domu jednokondygnacyjnego “Dom przy Przyjemnej 12 bis” łączy w sobie tradycyjną, minimalistyczną i ponadczasowo modną bryłę z nowoczesnym rozplanowaniem wnętrza. Zapewnia wyraźny rozdział części dziennej od strefy nocnej oraz garażowo-gospodarczej gwarantując tym samym komfort mieszkańcom w przeciągu całej doby. Kąt nachylenia dachu (30 stopni) oddaje poddasze do swobodnej adaptacji.

Kompaktowa bryła tworzy dom tani w budowie, jak i późniejszej eksploatacji. Przestrzeń i wygoda w części dziennej, przytulny komfort i poczucie bezpieczeństwa części nocnej oraz ergonomia i funkcjonalność garażu i pomieszczenia gospodarczego. Projekt domu jednorodzinnego niezmiernie popularny i lubiany.

Wewnętrzna harmonia


Jednostanowiskowy garaż łączy się z przestronnym pomieszczeniem przeznaczonym na kotłownie oraz jako wszechstronne pomieszczenie gospodarcze odseparowane od mieszkalnej części domu wiatrołapem. Hol stanowi łącznik wszystkich pomieszczeń w domu. Trzy duże pokoje, zaplanowane jako dwie sypialnie oraz większa sypialnia z garderobą zostały dobrze doświetlone, a ich kształt zapewnia znaczną dowolność w aranżacji wnętrza.

Strefa dzienna składa się z bardzo dużej kuchni otwartej na przestronny salon, na tyle duży, że zaplanowano w nim jadalnię, jak i miejsce dziennego wypoczynku. Pokój dzienny został doświetlony dwoma dużymi oknami tarasowymi na prostopadłych ścianach, co umożliwia dowolność umieszczenia tarasu wzdłuż całej elewacji.

Dom przy Przyjemnej 12 Bis - Fantazja, ale przemyślana

Projekt domu nie może powstać na przysłowiowym kolanie. Aby stał się finalnie nie tylko budynkiem, lecz domem muszą zostać uwzględnione tysiące zależności. Do tego wymagana jest wiedza i doświadczenia. Warto więc rozejrzeć się za projektem pochodzącym z zaufanego źródła. Jest to równie ważne co przystawanie projektu do naszych wyobrażeń.

Więcej o projekcie przeczytasz na stronie: https://wybieramprojekt.pl/projekt-domu-dom-przy-przyjemnej-12-bis-cd32/

Ślady

Brak Śladów

Komentarze

Wyświetl komentarze jako Płasko | Wątki

Brak komentarzy

Autor nie zezwolił na komentowanie tego wpisu

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową

Proszę, wpisz widoczny na obrazku kod do odpowiedniego pola. Twój komentarz zostanie dodany tylko gdy wpisany kod będzie się zgadzał z tym widocznym na obrazku. Proszę, upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę cookies (ciasteczek) lub Twój komentarz nie przejdzie poprawnie weryfikacji.
CAPTCHA

Form options