Skip to content

Sejf gabinetowy to najlepszy sposób na ochronę cennych danych

Sejf gabinetowy to ważny element bezpieczeństwa szeroko pojętego majątku. Sprawdzi się doskonale w biurze dużej firmy, jak i domowym gabinecie. Odpowiedni do przechowywania gotówki, dokumentów, biżuterii, broni a także innych ważnych oraz cennych przedmiotów, m.in. dzięki dużemu kątowi otwarcia drzwi, co umożliwia swobodne manewrowanie zawartością sejfu. Sejfy gabinetowe dostępne są w znacznej większości w standardzie z elektronicznym zamkiem, który jest uważany za najwygodniejszy w użytkowaniu.

Jaki sejf gabinetowy wybrać?

Nowoczesny wygląd dzisiejszych sejfów pozwala z łatwością wkomponować sejf w każde wnętrze, nie koniecznie ukrywając go za obrazem. Sejfy gabinetowe muszą spełniać normy europejskie oraz wymogi Rozporządzenia MSWiA z dn. 26.08.2014, aby można było mówić o należytym zabezpieczeniu.

Wielowarstwowa konstrukcja ścian i korpusu, gruby pancerz, solidne wielopłaszczyznowe drzwi, a także rozbudowany system ryglowania to największe atuty sejfów gabinetowych. Rygle poziome i pionowe oraz rygiel stały zapewniają bezwarunkowe bezpieczeństwo, ponieważ nawet po odcięciu zawiasów zewnętrznych, niemożliwe jest otwarcie zaryglowanego sejfu. Ponadto systemy zabezpieczeń wykluczają możliwość przewiercenia rygli oraz zamka, dzięki czemu zawartość sejfu pozostaje bezpieczna.

Czujniki termiczne w sejfach

Sejfy gabinetowe są także, w większości, wyposażone w czujnik termiczny, reagujący blokadą mechanizmu na wzrost temperatury, a więc podpalenie nie dość, że nie spowoduje roztopienia materiały, a dodatkowo uruchomi zabezpieczenia. Sejfy są przystosowane do różnorodnych form montażu, a mianowicie do ścian, narożnikowe oraz podłogowe. Wewnątrz, w zależności od wielkości sejfu, znajdują się półki z regulacją wysokości o zróżnicowanym maksimum obciążenia półek. W sejfach istnieje możliwość podłączenia instalacji alarmowej.

Profesjonalny sejf gabinetowy możesz nabyć tutaj: www.szafy-sejfy.pl/category/sejfy-gabinetowe

Ślady

Brak Śladów

Komentarze

Wyświetl komentarze jako Płasko | Wątki

Brak komentarzy

Autor nie zezwolił na komentowanie tego wpisu

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową

Proszę, wpisz widoczny na obrazku kod do odpowiedniego pola. Twój komentarz zostanie dodany tylko gdy wpisany kod będzie się zgadzał z tym widocznym na obrazku. Proszę, upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę cookies (ciasteczek) lub Twój komentarz nie przejdzie poprawnie weryfikacji.
CAPTCHA

Form options