Skip to content

AutoAgent – zadowolony klient jest dla nas największym priorytetem

AutoAgent.pl to idealne miejsce dla wszystkich osób, które planują sprowadzenie nowego lub używanego auta z zagranicy. Współpracujemy zarówno z doświadczonymi dealerami, jak również prywatnymi sprzedawcami. Dlaczego warto skorzystać z pomocy autoagent.pl? Gwarancja wysokiej jakości – przyświeca nam cel proponowania sprawdzonych aut, które zagwarantują kierowcy maksymalne zadowolenie.

Jak wygląda handel autami używanymi

Współpracujemy wyłącznie z rzetelnymi dostawcami, dzięki czemu, masz pewność, że wybrany przez Ciebie samochód będzie odznaczał się doskonałym stanem technicznym. Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo za kierownicą. Pragniemy, aby autoagent było miejscem, w którym każdy kto chce kupić swój wymarzony samochód znalazł to czego szuka.

Bogaty wybór – proponowane samochody pochodzą z całej Europy, 80% sprowadzonych samochodów pochodzi z Niemiec, kilkanaście procent pochodzi że Szwecji jest to spowodowane tym że Szwedzi mają trochę inne auta, których nie ma w Niemczech. Podejmuje się też importu aut zabytkowych. Kupujemy samochody od osób prywatnych, salonów samochodowych, profesjonalnych aukcji internetowych.

Zadowolony klient

Fachowa pomoc – zadowolenie naszych klientów jest najważniejsze. Posiadamy fachową wiedzę i kilkunasto letnie doświadczenie na rynku motoryzacyjnym. Chętnie udzielimy Ci pomocy przy wyborze i zakupie auta z zagranicy. Zależy nam na świetnych relacjach z klientami. Weźmiemy pod uwagę Twoje indywidualne oczekiwania i dołożymy wszelkich starań, abyś dokonał satysfakcjonującego zakupu. Zakupiony przez was pojazd dostarczymy wam pod skazany adres lub jeśli chcecie możecie odebrać go z naszej firmy. Posiadamy swoją lawetę do tego celu.

Przystępna cena – wielu klientów decyduje się na zakup auta z zagranicy ze względu na korzystniejsze ceny. To kolejny aspekt, który jest dla nas niezwykle istotny przy wyborze ofert dealerów oraz prywatnych sprzedawców. Zawsze gdy kupujemy samochód dla klienta negocjujemy ceny, wszystkie informacje dotyczące wynegocjowanego rabatu będą udokumentowane.
Pomagamy również w finansowaniu pojazdu - załatwimy leasing oraz kredyt.
Pamiętaj, korzystając z naszych usług oszczędzasz czas, nerwy oraz pieniądze.

Więcej przeczytasz na: https://autoagent.pl

Ślady

Brak Śladów

Komentarze

Wyświetl komentarze jako Płasko | Wątki

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową

Proszę, wpisz widoczny na obrazku kod do odpowiedniego pola. Twój komentarz zostanie dodany tylko gdy wpisany kod będzie się zgadzał z tym widocznym na obrazku. Proszę, upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę cookies (ciasteczek) lub Twój komentarz nie przejdzie poprawnie weryfikacji.
CAPTCHA

Form options