Skip to content

Plytki marmurowe do domu, mieszkania, biura

Jeśli ktoś chce udekorować swój dom, mieszkanie, pomieszczenia firmowe tak bardzo, jak to tylko możliwe i jest gotowy w to naprawdę zainwestować, to powinien zainteresować się płytkami z marmuru.Płytki marmurowe to naprawdę przepiękny widok.

Czym charakteryzują się płytki marmurowe?


Na ich powierzchni znajdują się naturalne przebarwienia i smugi charakterystyczne dla tego kamienia.To właśnie dzięki tym przebarwieniom, marmurowe płytki są bardzo piękne i powszechnie rozpoznawalne.

Pomimo tego że jego barwy są bardzo charakterystyczne, każda płytka jest tak naprawdę jedyna w swoim rodzaju. Jest to zasługą tego, że każda płytka marmurowa ma swój własny, unikatowy wzór

Płytki z marmuru - kolorystyka


Kamienie szlachetne występują w wielu różnych barwach, jeśli chodzi o marmur, jest to najczęściej kolor biały. Choć może być to także beżowy lub różowy. Dzięki temu bardzo często stosuje się go do ozdoby łazienki.

Marmurowe płytki w łazience


Dzięki swojemu kolorowi, doskonale pasuje on do umywalek, wanny i prysznica. Gdy każdy z tych elementów będzie w kolorze białym lub szarym, wyłożenie całej łazienki tymi płytkami da nam bardzo elegancki i futurystyczny klimat. Jako że biały świetnie pasuje nie tylko do szarych, jak i innych białych elementów, ale także do czarnego. Dlatego często miesza się te płytki z ich mroczniejszą wersją, czarnym marmurem.

Popularną kombinacją jest tworzenie czarnej kabiny prysznicowej wykorzystując do tego płytki z czarnego marmuru. Takie płytki znajdą zastosowanie nie tylko w łazience.

Marmur w kuchni


Co raz większą popularność zyskują one w przestrzeni kuchennej. Mogą być one zastosowane jako panele podłogowe jak i ścienne. Jeśli połączymy je z takimi elementami, jak na przykład marmurowy blat, efekt okaże się olśniewający.

Żeby jeszcze mocniej spotęgować ten efekt, można kupić różnego rodzaju miski, choćby takie na owoce, wykonane z marmuru.Istnieją także, podkładki pod gorący kubek z marmuru, jak i deski do krojenia. Co w cale nie znaczy, że musimy wszystko zastępować tym kamieniem szlachetnym. Marmur jest piękny sam w sobie i zrobienie z niego tylko i wyłącznie podłogi, również da potężny efekt, którego niejedna osoba pozazdrości.

Jeśli chodzi o marmur płytki najwyższej jakości znaleźć można tu: https://salonmarbella.pl/plytki-marmur/

Ślady

Brak Śladów

Komentarze

Wyświetl komentarze jako Płasko | Wątki

Brak komentarzy

Autor nie zezwolił na komentowanie tego wpisu

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową

Proszę, wpisz widoczny na obrazku kod do odpowiedniego pola. Twój komentarz zostanie dodany tylko gdy wpisany kod będzie się zgadzał z tym widocznym na obrazku. Proszę, upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę cookies (ciasteczek) lub Twój komentarz nie przejdzie poprawnie weryfikacji.
CAPTCHA

Form options